טלפון להזמנות
050-6600060
בעגלת קניות יש 0 פריטים
תפריט
חדש בחנות
עגלת קניות
עגלת הקניות שלך ריקה.
מבצעים
 

GLORIA - מרססים

BAUER - אביזרים למלגזות תוצרת גרמניה

שטל - כלי עבודה, מהדקי אדמה, גנרטורים, קומפרסורים, מסור אספלט ועוד..

DeWalt - כלי עבודה, מברגות, מקדחות, פטישונים, מסורים, מלטשת, משחזות ועוד..

Black&Decker - כלי עבודה

טרגט Target - כלי עבודה

FINI - קומפרסורים מכל הסוגים

ZIKA - רתכות

HONDA - גנרטורים

Echo - אקו כלי גינון: מסורי שרשרת, משורי גובה, מגזמות, מכסחות דשא, חרמשים ועוד..

מקיטה - כלי עבודה, מברגות, מקדחות, פטישונים, משחזות ועוד..

בוש - כלי עבודה, מקדחות, מברגות, פטישונים, משחזות ועוד..


Dr-Schulze  ד

Veneroni - משאבות

MAKINEX - כלי עבודה ושינוע

Grundfos משאבות

Pedrollo משאבות

משאבות Calpeda
 
Calpeda משאבות הינה חברה המחויבת לחקור, לפתח, לייצר ולתעש מערכות שאיבה. Calpeda משאבות רוצים להמשיך את אשר החל לפני שנים רבות על ידי Vinicio Mettifogo, מייסד חלוץ.
Calpeda משאבות יכולה להתגאות בכמה מספרים מרשימים: 250 עובדים ו - 30.000 מ"ר במטה של Calpeda משאבות Montorso Vicentino (Vicenza): ייצור של מעל 2,000 סוגי משאבות עם כוח הנעה בין 0.5 ל 200 כ"ס. Calpeda משאבות מציעים ללקוחותיה מגוון גדול של משאבות ספציפיות למגוון רחב של שימושים: יישומים ביתיים, שדות תעשייתיים, מי תהום, שפכים ומי ביוב, למפעלים אזרחיים, מגזר שירותי הבניין, חקלאות ויישומי השקיה, בריכות שחייה ואמבטיות ספא. Calpeda משאבות פועלים במספר הולך וגדל של מדינות ברחבי העולם, באמצעות חברות הבת שלהם, סניפים ומפיצים. באיטליה ישנה רשת גדולה ואיכותית מאוד של מפיצים. Calpeda משאבות הינה חברה ריאליסטית אשר התפתחה מאוד במשך השנים, תמיד מסתכלת אל העתיד מה שהביא אותה להיות בנקודת ייחוס מכובדת בעולם הגדול של המים.
 
משימה
להאמין בטכנולוגיה, אשר יוצרת ערך עבור Calpeda משאבות ועבור אלו שבוחרים בה. Calpeda משאבות מאמינים בחזון של אלה אשר, כמותם, היו מעורבים במשך כמעט 50 שנים של מחקר, פיתוח, תיעוש של מערכות שאיבה. מסיבה זו, Calpeda משאבות מציבה נקודות שירות, בכל העולם. כל מוצר עובר בדיקה ,תחת פיקוח מלא, כדי לוודא את רמת האיכות של כל פריט. חלקי חילוף עדיין זמינים עבור משאבות Calpeda, אפילו אלו מתוך הייצור מלפני למעלה מארבעים שנה.
 
טכנולוגיה ואיכות
מחקרים מתקדמים ממרכזי פיתוח, בשיתוף עם אוניברסיטאות איטלקיות מובילות ומכוני מחקר בינלאומיים, מבטיחים כי מוצרי Calpeda תמיד יהיו בשיא ההתקדמות הטכנולוגית האחרונה ובעלי חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה. ההשקעה ומשאבי אנוש ברחבי המחקר וייצור עושה את Calpeda לאחת החברות המובילות באיכות, אמינות ויעילות ברחבי העולם.
סידור :